June 17, 2024

Marts

Februāris

Decembris

Novembris

28.novembrī skolā notika tikšanās ar Latvijas Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem. Tikšanās tēma “Kā mēs sargājam Latviju?”. Lekcija sagatavota sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Lekcijas mērķis ir veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares aktuālajiem jautājumiem. Lekcijas laikā tika veidots dialogs ar skolēniem, kuri aktīvi uzdeva dažādus jautājumus.

15.11.2022 skolā notika pasākums par godu Latvijas Valsts proklamēšanas dienai. Pasākumā aktīvi piedalījās gan mūsu skolas skolēni, gan viņu vecāki.

Paldies visiem skolas skolēniem un skolotājām par svētku noskaņas radīšanu!

Skolēnam un ģimenei

Maijs Apsveicam!

 1. klases izglītojamo Tobu Glazman ar iegūto 1. vietu Rīgas valstspilsētas matemātikas olimpiādē

un 12. klases izglītojamo Denielu Tjurkinu ar iegūto 3. vietu Rīgas valstspilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Lepojamies ar mūsu izglītojamo panākumiem!

Izsakām lielu pateicību matemātikas skolotājai Margaritai Marčenko un latviešu valodas un literatūras skolotājai _Alīnai Rimšānei _par ieguldīto darbu.

Februāris 2023

Novembris 2022

17.11.2022 skolā notika pasākums par godu Latvijas Valsts proklamēšanas dienai. Pasākumā aktīvi piedalījās gan mūsu skolas skolēni,gan viņu vecāki.

 • Sākumskolas 3. klases bērni skaitīja dzejołus - “Es mīlu Latviju savu!”, savukārt 1, un 2. klases bērni dejoja tautas dejas.
  1. un 6. klase sagatavoja animācijas filmu par vienu no Rīgas leģendām “Milzu zivs”.
  1. klases bērni angłu un latviešu valodā parādīja viktorīnu “Interesanti fakti par Latviju“, kā arī lasīja dzejoļus par Latviju angłu valodā.
  1. klases skolniece Lea nospēlēja etīdi par godu Latvijas dzimšanas dienai.
  1. klases skolnieki iesaistīja visu klātesošos, organizējot spēli “Ko tu zini par Latviju?” Kaut arī spēle noritēja starp divām komandām, tomēr uzvarēja draudzība!
  1. klases skolnieki veiksmīgi novadīja pasākumu.

Paldies visiem skolas skolēniem un skolotājām par svētku noskaņas radīšanu!

Paldies visiem skolas skolēniem un skolotājām par svētku noskaņas radīšanu!

Jūnijs 2022

 1. jūnijā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, Latvijas prezidents Egīls Levits pasniedza mūsu skolas skolniecei Lielai Dergačovai diplomu un piemiņas pildspalvu par dalību zīmējumu konkursā “Sibīrijas bērni 1941/1949”.

Maijs 2022

Par godu Eiropas dienai skolēni un daļa skolotāju piedalījās Eiropas komisijas pārstāvniecības Latvijā organizētajā Eiropas eksāmenā. Visiem dalībniekiem izdevās iegūt diezgan labus vērtējumus no maksimāli iespējamajiem punktiem, bet vairākiem skolēniem punktu skaits bijis pat maksimāls! Skolas administrācija Eiropas eksāmenu plāno padarīt par tradicionālu pasākumu maijā.

 1. klases skolniece Toba Glazman piedalījās Daiļrunātāju konkursā angļu valodā 4.klašu skolēniem “Nature”. Teicami izpildot iepriekšējo uzdevumu nu atbildot uz vadītāju jautājumiem, Toba ieguva 17 no iespējamiem 20 punktiem.

Aprīlis 2022

Aprīļa beigās 4. – 8. klašu skolnieki kopā ar saviem audzinātājiem piedalījās Zemes dienā. Ceturtās klases audzēkņi skolas pagalmā iestādīja eglīti, bet vecāko klašu skolnieki apmeklēja pasākumu Nordeķu parkā. Šeit Rīgas mēra Mārtiņa Staķa un Izraēlas vēstnieces Rappaport-Palgi kundzes klātbūtnē bija izveidotas jaunas dārza dobes, kurās mūsu skolnieki iestādīja ziedus un dārza zāles.

Izraēlas vēstniece Latvijā H.E. Sharon Rappaport- Palgi kundze apmeklēja mūsu skolu, tiekoties ar audzēkņiem un administrāciju, un atstāja veltījumu Goda viesu grāmatā.

Marts 2022

Skolas bibliotēka no Latvijas ārkārtējā un pilnvarotāja vēstnieka Izraēlā Aivara Groza ir saņēmusi dāvinājumā krājumu “No Latvijas līdz Vidusjūrai. Izcili Latvijas ebreji – Izraēlas valsts dibināšanas un attīstības sekmētāji.”

Grāmatas izdošanu trīs valodās – latviešu, ivrita un angļu - ir rosinājusi Latvijas un Igaunijas izcelsmes ebreju asociācija Izraēlā, un tās tapšanu atbalstījusi Latvijas vēstniecība Izraēlā. Šī krājuma unikālie materiāli tiks izmantoti, lai detalizētāk izzinātu vēsturi, jo īpaši personību lomu ebreju tautas vēsturē, kā arī Izraēlas valsts tapšanu, iepazīstoties ar to daudz dziļāk un daudzpusīgāk.

Febuāris 2022

Habad Ebreju privātā vidusskola no 1.februāra sāk skolēnu uzņemšanu 1.klasē.

Direktoram adresētajā iesniegumā jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods, jāpievieno medicīniskā karte, kā arī dokuments, kas apliecina bērna ebreju tautību.

Pieteikumu var iesniegt skolas administrācijā, iepriekš vienojoties par laiku pa telefonu 67204032.

Administrācija

Decembris

Sertifikāts_Uzdevumi_25317-41.pdf

Septembris 2021

Apsveicam skolēnus, vecākus un skolotājus Zinību dienā!

Februāris

Pirmsskolas audzēkņi teicami sagatavojušies Purima svinēšanai!

Neskatoties uz grūtībām, lai arī pagaidām tikai ZOOM, visi kopā nosvinējām jautro Purimu!

Janvāris

Decembris

Mūsu skolēni sekmīgi piedalās gan Latvijas, gan starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. Starptautiskā Darkeina olimpiāde ebreju cikla priekšmetos, tāpat kā daudzas citas olimpiādes, notiek tiešsaistē.

Gatavojoties Hanukai, svētku dienas ir noslogotas: vispirms nodarbības, pēc tam svētku maltītes gatavošana, un vēl taču gribas paspēlēt!

Novembris

18.novembra priekšvakarā bērnudārzā notiek nodarbības, kas veltītas Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas dienai

Oktobris

Mūsu prieka laiks – astoņas Sukkot svētku dienas.

Labirinti.LV - lieliska vieta ekskursijai Veselības dienā!

Mūsu bērnudārzā zina: svētku rotājumi ir jāgatavo pašu rokām!

21.septembris 2020.g.

Dizaina stundās 1.klases skolēni sagatavoja ābolus un medus burciņas par godu Roš Ašana. Bet 3. – 4.klases skolēni šiem svētkiem veidoja suvenīrus sausas filcēšanas tehnikā. Darbojās kā bitītes 🐝! Malači!

17.septembris 2020.g.

Drīz visvairāk gaidītie svētki! Mūsu jaunais gads - Roš Ašana! 🍎🍯🐟 Pavērojiet, kā mēs ar bērniņiem tam gatavojamies. Veidojumi, zīmējumi, stāsti par jauno gadu un, protams, skanīgais šofars! 🎺 Tas viss rada pirmssvētku noskaņojumu mūsu pirmsskolā.

13.septembris 2020.g.

Vissiltākie sveicieni Tēva dienā!

Svētku nekad nevar būt par daudz! Septembra otrajā svētdienā Latvijā svin Tēva dienu. 5.-7. klases skolēni mājturības stundās sašuva dāvanas saviem mīļajiem tētiem. Apsveicam visus mūsu skolas tēvus šajos svētkos!

9. septembris 2020.g.

Iepriekšējā mācību gada beigās attālinātās mācības bija īsts izaicinājums! Patīkami apzināties, ka šajā sarežģītajā laikā Habad vidusskola bija viens no visaktīvākajiem mācību portāla Uzdevumi.lv lietotājiem. Mūsu skolēni izpildīja 17147 uzdevumus, bet skolotāji uzdeva 64 kontroldarbus! Cerams, šajā, 2020./2021. mācību gadā, mēs turpināsim vērtīgo sadarbību, turklāt Uzdevumi.lv allaž papildinās skolas programmu ar jauniem, mūsdienīgiem uzdevumiem visos mācību priekšmetos.

8. septembris 2020.g.

Ļoti patīkami, ka par tevi rūpējas un ir patīkami saņemt dāvanas! Bet kad tas viss kopā - dubultā! 😍 Liels paldies Golmanu ģimenei, kas šajā neparastajā laikā rūpējas par bērniem un tīrību pirmsskolā un skolā!

1. septembris 2020.g.

Habad vidusskola atzīmēja Zinību dienu - 1. septembri. Skolas pagalmā svētku pasākumā skanēja Latvijas himna, Ani Maamin niguns; skolēnus un skolotājus sveica jaunajā mācību gadā. 💐

Mēs pievienojamies šiem apsveikumiem un vēlam visiem panākumus mācībās, protams, veselību un iespēju mācīties reāli nevis attālināti! 👨🏼‍🏫️

1. septembris 2020.g.

Jaunais mācību gads ir sācies!

Pirmsskolā atkal atgriezies dzīvīgums, smiekli un prieks.
Bērni uzrakstīja par savām vislielākajām vēlmēm, kuras lidos uz Izraēlu un noteikti piepildīsies!
Bet vecākiem vēlam, lai viņi patiesi lepotos ar saviem bērniem, lai katrs attīstītu savas spējas un talantus, bet jūs viņus atbalstītu un palīdzētu it visā.

Laimīgu ceļu!

6.augusts 2020.g.

Apsveicam mūsu absolventi Anastasiju Levinu, kura saņēma LR Ministru prezidenta K.Kariņa kunga Goda rakstu par teicamām sekmēm mācībās!
Šajā mācību gadā Nastja pabeidza 12.klasi un saņēma veiksmīgi nokārtoto eksāmenu sertifikātu.
Vēlam viņai jaunus panākumus, iestājoties izvēlētajā augstskolā!

23.jūlijs 2020.g.

Šajā mācību gadā 9.klases audzēkņi ilgu laiku mācījās online, un COVID -19 dēļ viņi nekārtoja valsts eksāmenus, taču katram bija iespēja nolikt latviešu valodas eksāmenu noteiktajā kārtībā.
Apsveicam Chanu Glazman, kura nokārtoja latviešu valodas valsts eksāmenu, iegūstot kategoriju С2!
Mēs priecājamies par tevi, Chana, un lepojamies, ka mūsu skolēnu zināšanu līmenis, pateicoties skolotājai A.Rimšānei,ir tik augsts, ka ļauj veiksmīgi izturēt nopietnu pārbaudījumu.

13.jūlijs 2020.g.

Kamēr mēs visi atpūšamies un iegūstam enerģiju jaunajam mācību gadam, skolā notiek patīkamas pārmaiņas.
Skolas ēdnīcā tiek pabeigts remonts, kura laikā tiek nokrāsotas sienas un griesti, nomainītas flīzes, iztīrītas ventilācijas un kanalizācijas caurules, kas noklātas ar mūsdienīgiem izolācijas materiāliem. Virtuve saņem jaunas iekārtas, traukus, mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus saskaņā ar jaunām prasībām Covid -19 apstākļos. Virtuvē tagad ir jaunie ratiņi tīro trauku un gatavā ēdiena pārvietošanai, kas paātrinās un atvieglos apkalpošanu.
PVD darbiniece, kura apmeklēja ēdnīcu pagājušajā nedēļā, bija sajūsmināta par virtuves jauninājumiem, bet mums atliek sagaidīt septembri un mūsu pavāru gatavotās garšīgas pusdienas!

30.jūnijs 2020.g.

Un atkal pie mums pirmsskolā ir izlaidums!
Žēl šķirties no saviem bērniem, jo mums ir izveidojusies radošā savienība, taču mani dārgie dodas pretī jaunam aplim un jaunam dzīves līmenim.... Ja vien varētu pateikt: "palieciet vēl kaut uz gadiņu!" Es viņus saucu par zelta bērniem, viņi smējās -
"vai tad mēs esam no zelta?" Vēlam viņiem šajā dzīvē būt kā zeltam! Lai viņus sargā eņģeļi un D-vs!
Natalja, sagatavošanas grupas audzinātāja.

18.jūnijs 2020.g.

Sagatavošanas grupa, tikko atgriezusies pirmsskolā pēc karantīnas, ķērās pie dārza darbiem, nekavējoties iedēstot gurķus un tomātus, kā arī vijolītes.
Labvēlīga atmosfēra un laba kopšana deva augļus! Mūsu augu dzinumi dosies uz labāku dārzu, un, kas zina, varbūt mēs vēl nogaršosim savus gurķus un tomātus.

13.maijs 2020.g

Lag Baomeru pieņemts svinēt lielā kompānijā, draudzīgi un jautri. Vai tas ir iespējams karantīnas apstākļos? Mums tas izdevās! Mēs izveidojām svētku plakātus, dziedājām, spēlējām, atbildējām uz viktorīnas jautājumiem un vēl piedalījāmies loterijā!

Apsveicam visus jauniešus, kuri laimēja balvas!

21.aprīlis 2020.g.

Mācību gada laikā sākumskolas audzēķņi darbojās pulciņā “Jautrā matemātika” pie skolotājas M.Marčenko.

Viņi iepazina dažādas ģeometriskās figūras un ķermeņus, veidoja to modeļus, meklēja smaguma centru un katru reizi brīnījās par to, ka pat rotaļlietas izveidē ir noderīga matemātika! Šodien ir patīkami atcerēties, kā kopā ar draugiem uzzinājām ko jaunu un, protams, gaidām jaunu tikšanos!

20. aprīlis 2020.g.

Apsveicam 9.klases skolēnus Chanu Glazman un Denielu Tjurkinu ar iegūto Goda rakstu par dalību Rīgas pilsētas 70. Matemātikas olimpiādē!

Paldies skolotājai L.Vasiļjevai par audzēķnu sagatavošanu!

3.aprīlis 2020.g.

Lūk, pirmais Apaļais datums kopš attālinātām nodarbībām – aprit 10 dienas online mācībām! Jā, mums visiem nav viegli: gan skolēniem un vecākiem, gan skolotājiem un skolas administrācijai – bet paskatieties, kādā noskaņojumā un aizrautībā mēs strādājam! Mēs visi cenšamies! Un mums kopā viss izdosies!

1.aprīlis 2020.g.

Apsveicam 9.klases skolēnus Chanu Glazman un Denielu Tjurkinu ar iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas 61. Ķīmijas olimpiādē!

Paldies skolotājai L.Štukertei par audzēķnu sagatavošanu!

29.marts 2020.g.

Februāra beigās Rīgas ebreju organizāciju drošības līmeņa paaugstināšanas divgadīgās programmas ietvaros mūsu skolā notika jau trešās nodarbības. Šai reizē pedagogi un pirmsskolas audzinātāji kopā ar audzēkņiem apguva pareizās uzvedības iemaņas ārkārtējās situācijās.

Liels paldies Izraēlas (SDEMA Group) un Latvijas (Security and Crisis Center Riga) drošības ekspertiem par sadarbību!

24.marts 2020.g.

Skolā lieliski nosvinējām Purima svētkus! Diena sākās ar jautrām un interesantām stundām, kas veltītas svētkiem, latviešu valodas stundā skolēni izveidoja reklāmas plakātus, bet literatūras stundā – Purima vēsturi atainoja dzejā.
Pēc stundām tika atklāta Purima kinozāle, vēlāk ceļojām pa stacijām, lasījām Megilat Ester, un, protams, lieliskais Purimšpiļs un tradicionālā apdāvināšanās!

Liels paldies visiem svētku organizatoriem un dalībniekiem!

16.marts 2020.g.

Skolā risinājās angļu valodas dienas "Amusing English". Skolotāja L.Biriča sagatavoja stundām leksikas spēles "Word Scramble" (Sajauktie vārdi), "Word Search" (krustvārdu mīkla “Atrodi vārdu”) un citas..

 1. un 5. klases skolēni vingrinājās izrunāt angļu sakāmvārdus, 5.- 6. klasēs risināja mīklas "Funny Riddles", kuras sagatavoja 12.klases skolniece A.Levina. Lieliski, ka valodas apguve var būt tik aizraujoša un jautra!

8.marts 2020.g.

Janvārī risinājās Rīgas pilsētas 70.fizikas olimpiāde.
Apsveicam 9.klases skolnieci Chanu Glazman ar iegūto 3.vietu!

Liels paldies skolotājai M.Marčenko par lieliskas audzēknes sagatavošanu!

3.marts 2020.g.

Tāpat kā citus gadus Habad vidusskolas skolēni piedalījās Vispasaules Tanaha olimpiādes I posmā. Mēs apsveicam jauniešus, kuri teicami izpildīja uzdevumus: Rahela Keļima, Anastasija Levina, Moše Ļeontjev. Skolu olimpiādes finālposmā desmit dienu nometnē Izraēlā pārstāvēs Moše Ļeontjevs.

Vēlam viņam veiksmi!

18.februāris 2020.g.

Aizritēja vēl vieni svētki, kuri iepriecināja mūsu bērnus ar jautru rosību: veidojumiem, zīmējumiem, dziesmām, un, protams, ar svinēšanu. Tu Bišvat – koku jaunais gads.

Bērniem ļoti patīk gatavoties svētkiem, jo viņi zina, ka šajā dienā atnāks viņu mīļotie vecāki.
Un viņi varēs parādīt visiem, kā iemācījušies dziedāt, dejot, lasīt dzejoļus un spēlēt dažādas lomas kā īstie aktieri.

22.janvāris 2020.g.

Portāls Uzdevumi.lv – mūsu lieliskais elektroniskais palīgs, mācību procesa modernizācijas pilntiesīgs dalībnieks.
Te jūs varat atrast praktiski visu mācību priekšmetu teorijas un testus. Ja skolnieks nesaprot uzdevumu vai nezina, kā to risināt, viņš patstāvīgi var lietot Trenažieri, kas palīdz izprast un iemācīties mācību materiālu. Skolotāji izmanto portālu mājasdarbiem un kontroldarbiem.
Šeit var reģistrēties gan skolotāji un skolēni, gan viņu vecāki, kuri ir ieinteresēti celt bērnu zināšanu līmeni.
2019.gada decembrī skola saņēma Atzinības rakstu par portāla izmantošanu 1709 uzdevumu izpildei.

14.janvāris 2020.g.

Mūsu skolā daudzu gadus darbojas Šaha pulciņš, ko vada Polina Ni. Dalībnieki risina šaha uzdevumus, apspriež gājienus, un, protams, spēlē šahu. Nesen 2. un 4.klases skolnieki A.Gozs un B.Jankilovs piedalījās Starpskolu šaha turnīrā. Par savu jauno pieredzi puikas pastāstīja kārtējā šaha pulciņa nodarbībā.

9.janvāris 2020.g.

Latviešu valodas dienu laikā skolā notika interesantas stundas un nodarbības 4.-12.klašu skolēniem. 9.klases skolnieki sagatavoja prezentācijas “Slaveni latvieši”, noskatījās pēc latviešu literatūras klasiķes Vizmas Belševicas noveles uzņemto filmu “Tās dullās Paulīnes dēļ”. Visu nedēlu 4.-12. klašu bērni minēja krustvārdu mīklas par Latvijas pilsētām un gerboņiem. Šo jautro konkursu uzvarētājas ir Hana Glazmane, Leja Kełima un Sabrina Voļfsone. Pēc ikgadējās rudens ekskursijas skolēni labprāt stāstīja par cełojuma iespaidiem, tāpēc skolā tika noformēts stends “Es pazīstu Latvijas pilsētas” ar īsiem stāstiem par skolēnu vismīļakajām vietām Latvijā.
Paldies skolotājai A.Rimšānei, kura organizēja un vadīja Latviešu valodas nedēļas nodarbības.

26.decembris 2019.g.

Par godu Hanukai skolā notika svētku pasākums.
Svinības sākās ar r. R.Glazmanes apsveikumu un goda viesa r. Pinska izstāstīto līdzību par gaismu, kas piepilda visu istabas telpu. Gaisma, kas ienes pasaulē mūsu labos darbus, kļuvusi par Hanukas izrādes galveno ideju.
Izrādes dejas un ainiņas tika uzņemtas ar skatītāju aplausiem un smaidiem, pēc tam dalībnieki un viesi cienājās ar tradicionālajiem plāceņiem un virtuļiem.

10.decembris 2019.g.

Visu dienu bērni pavadīja, gaidot pasākumu. “Ēnu teātris” – kādam tas skan neparasti un nesaprotami.
Taču beigās izrādījās jautri un interesanti
Bērni ne tikai noskatījās interesantu stāstu “Gruffalo piedzīvojumi”, bet nokļuva arī “aizskatuvē”, kur redzēja, kā tas viss darbojas. Un vēl bērni paši varēja izveidot savu tēlu un izdomāt stāstu par viņu.

9.decembris 2019.g.

Skolotājas L.Štukertes ķīmijas stundās 9.klases skolēni veica zinātniski pētniecisko darbu “Neorganisko vielu izmantošanas iespējas”. Viņi meklēja informāciju dažādos avotos - grāmatās, internetā, jautājot vecākiem.
Katram bija savs darba stils:kāds zīmēja, kāds izgrieza bildes, kāds no mājām atnesa dažādas vielas, piemēram, mazgāšanas līdzekļus, lai demonstrētu klasesbiedriem oksīdu, skābju, pamatu un sāļu daudzveidīgu pielietošanu . Ar darba rezultātiem var iepazīties skolēnu sagatavotajos prezentāciju plakātos. Pats galvenais – audzēkņi darbu veica ar lielu interesei un aizrautību!
Tieši ķīmijas stundā 9.klases skolnieks D.Tjurkins.

5.novembris 2019.g.

Kāds skaistums visapkārt! Pats īstākais zelta rudens! Pirms brīvlaika mēs pabijām ekskursijā Siguldā: ne tikai pastaigā, bet arī zinātkāro centrā, kur iepazināmies ar modeļu un modelēšanas pasauli, ieraudzījām pilsētu un fermu it kā no putna lidojuma, un arī paši pamēģinājām izveidot modeļus.

Skatieties, kas mums sanāca!