29.maijā noslēdzām mācību gadu ar apbalvošanas ceremoniju, kurā pagodināji skolēnus, kuri šogad izcelās ar savu centību, zinātkāri un drosmi - aktīvākos bērnus, olimpiāžu dalībniekus, konkursu uzvarētājus un tos, kuri pārstāvēja mūsu skolu izglītības un mākslas pasākumos.
Mēs ar jums ļoti lepojamies.
Mēs ticam, ka katram skolēnam ir savs talants, un nākamgad vēlamies redzēt vēl vairāk skolēnu ar diplomiem un dāvanām rokās.
Atpūtieties vasarā, uzņemieties jaunus spēkus un iedvesmu. Tiekamies jau septembrī!